• ساعت : ۰۰:۰۰
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ 
  • کد خبر : ۱۹۱۳
بیانیه دعوت رئیس ، مدیران و مسئولان محترم مركز از همكاران علوم پزشكی استان قزوین بویژه همكاران محترم مركز آموزش ودرمانی 22 بهمن برای شركت در انتخابات 28 خرداد ۱۴۰۰

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش درمانی 22 بهمن ، رئیس ، مدیران و مسئولان محترم مرکز برای حضور پرشور همشهریان ، همکاران علوم پزشکی استان قزوین بویژه همکاران در انتخابات ۱۴۰۰ بیانیه صادر کردند.

در این بیانیه که به امضای سازمان فرمانده بسیج جامعه پزشکی ، رئیس ، مدیران ، مسئولان مرکز رسیده، می‌خوانیم :

بسم الله الرحمن الرحیم

حضور همکاران و همه‌ی قشرهای ملت در صحنه، همواره سایه‌ی جنگ و تعرض دشمنان را از سر ملت ایران کم کرده و در انتخابات پیش رو نیز هر کس «کشور، نظام و امنیت را دوست دارد در انتخابات شرکت کند زیرا این حضور تعیین‌کننده، شرّ دشمن را از سر کشور کم خواهد کرد.

(امام خامنه‌ای مد ظله العالی)

بیش از چهار دهه از پیروزی انقلاب شکوهمند انقلاب اسلامی می‌گذرد و در تمامی این سال‌ها  همه مردم  با تلاش و کوشش بی‌وقفه خود چرخ اقتصاد کشور را حرکت داده و در سخت‌ترین شرایط دست از تلاش و کوشش مضاعف خود برنداشته و در تمامی عرصه‌ها حاضر و آماده ایثار و فداکاری بوده‌اند.

کادر درمان ، ستون فقرات کشور هستند و بایستی در معادلات سیاسی و اقتصادی، درنظر گرفته شوند و این مهم مستلزم آن است که خودشان هم در صحنه‌ها حضور داشته باشند و عقب نکشند.

جامعه پزشکی پرستاران و کادر زحمتکش خانواده بزرگ علوم پزشکی استان قزوین کشور با توجه به اینکه قشر عظیمی از جامعه را تشکیل می‌دهند به راحتی می‌توانند با شرکت در انتخابات در معادلات سیاسی کشور دخیل بوده و با مشارکت حداکثری خود در انتخابات و انتخاب فرد اصلح، از آلام و دردهای جامعه کم کرده و روزهای سرنوشت‌سازی را برای کشور رقم بزند و این مهم تنها با همراهی و همدلی میسر است.

با عنایت به اهمیت حضور یکپارچه و میلیونی ملت بزرگ ایران در انتخابات سرنوشت ساز ۲۸ خرداد ۱۴۰۰، تشکل‌های پزشکی-پرستاری و کارکنان علوم پزشکی استان قزوین  بنا به رسالت خود که همان پیگیری دغدغه‌ها و مطالبات به حق این قشر می‌باشد تلاش مضاعفی را آغاز کرده است تا در سالی که مزین به شعار تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها شده است بتواند با انتخاب فرد اصلح در تحقق این شعار گامی مثبت بردارد.

لذا ما تشکل‌های پزشکی-پرستاری و کارکنان علوم پزشکی استان قزوین  با تأسی از امام راحل عظیم الشان (ره) و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، ضمن شرکت فعال در این انتخابات، از آحاد ملت شریف و بزرگوار ایران اسلامی به ویژه جامعه پزشکی-پرستاری و کارکنان علوم پزشکی استان قزوین به عنوان پرچمداران ولایتمداری و حماسه آفرینی، دعوت می‌نماییم تا با شور و نشاط انقلابی، همچون گذشته بصیرت خود مبنی بر پایبندی به نظام را در روز جمعه، ۲۸ خرداد با خلق حماسه سیاسی در انتخابات به اثبات رسانند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.15.0
    V6.0.15.0