• ساعت : ۱۹:۴۲
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ 
  • کد خبر : ۱۸۹۴۷
پیام تسلیت رئیس و مدیران مركز آموزشی و درمانی 22 بهمن به مناسبت سالروز وفات حضرت فاطمه معصومه (س)

بسم الله الرحمن الرحیم

السَّلامُ عَلَیْکِ یَا بِنْتَ رَسُولِ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْکِ یَا بِنْتَ فَاطِمَةَ وَ خَدِیجَةَ السَّلامُ عَلَیْکِ یَا بِنْتَ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ السَّلامُ عَلَیْکِ یَا بِنْتَ الْحَسَنِ وَ الْحُسَیْنِ السَّلامُ عَلَیْکِ یَا بِنْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْکِ یَا أُخْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْکِ یَا عَمَّةَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْکِ یَا بِنْتَ مُوسَی بْنِ جَعْفَرٍ وَ رَحْمَةُ اللَّهِ وَ بَرَکَاتُهُ

سلام و درود خدا بر حضرت معصومه (س) کسی که دور از گناه و زشتی ها است و به راستی حق است که همه او را بانویی مبرا از گناه می دانند. ایشان راه روشن زندگی و راه حقیقت را برای همه نمایان ساختند و با عفت خود همه را به سوی پاکی راهنمایی نمودند.

امروز سخن از وفات بانویی است که قدمهای پرمهرش، به سرزمین عزیزمان ایران، زندگی، نور و هدایت بخشید. بانویی که یاس خوشبوی طهارت و پاکی، پاکدامنی، پاک سیرتی و نیکویی، راستگویی و استقامت است. حضرت معصومه(ع)، سرآمد زنان والامقام جهان اسلام قرار گرفت.

اینجانبان سالروز رحلت حضرت فاطمه  معصومه سلام الله علیها را به محضر مقدس منجی عالم بشریت حضرت ولی عصر (عج)، تمامی مسلمین جهان و خاصه شیعیان ارادتمند آن حضرت، کارکنان مرکز 22 بهمن تسلیت و تعزیت عرض نموده و از خداوند منان سلامتی و سربلندی همگان را مسألت داریم.

 

روابط عمومی مرکز آموزشی و درمانی 22 بهمن

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.15.0
    V6.0.15.0